GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 9902785

nr 990 2785

Stekfat

Kina, Qianlong, 1700-tal, längd: 41 cm, små nagg

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 20:21:18

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska